Úvodní stránka » MHD Písek - Smrkovice

Jízdní řád autobusů MHD Písek

Vážení občané Smrkovic,

informuji Vás touto cestou o změnách v jízdních řádech MHD.

Změna musela být rychlá, protože musel být odstraněn podstatný nedostatek a to zpožďování spojů v síti a hodně to ovlivnily jízdní doby právě v oblasti Smrkovice Semice. Přikládám jízdní řád linky č. 5.

Byl přidán spoj, který byl požadován a to spoj po 18 hodině ve směru do Smrkovic
-Byla optimalizována obsluha Flekaček, protože se zajíždělo zbytečně v některých časech a prodlužovalo cestovní dobu (například spoj v 6 bude nyní využitelný pro odvoz cestujících na 7 hodinu do nemocnice)
- vzhledem k citelným prodloužení v časech mezi zastávkami muselo dojít k posunu časů odjezdů, tedy spoje jsou zachovány, ale došlo k posunu časů. Autor jízdních řádu se snažil co nejvíce zachovat podmínky, které byly stanoveny, je to však velmi těžké, vzhledem k pevně dané podmínce a tou jsou konce a začátky směn v průmyslové zóně a s tím související obraty vozidel. Bohužel od toho se vše odvíjí.

Jízdní řád MHD -Smrkovice-Písek

Může jít o obrázek text, kde se píše MHD Písek 365005 Smrkovice -Semice Autobusové nádraži Pražská Dobešice Prepravu Prepravuzajištuje :ČSAD AUTOBUS České Budejovice Nádražni 2294, el.601319673 Platí od 15.2.2021 do 11.12.2021 vozidel MHD Pisku dovolen … možnosti prestupu 12.20,31. ristupnym vozidlem żeleznični 05

(Judr.Ing. Michal Čapek)

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.


Smrkovice

informace pro obyvatele obce Smrkovice u Písku

Základní údaje